Pumi Paniscus Bajka

Birthday: 11.5.2017

Breeder: Pumi Paniscus (Bremen, Germany)

Height: 39 cm

Weight: 8kg

Nickname: Freya, Pepi, Frey, Freyka

About: Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer.

Media