Árkosligeti Kócos Zsindely

Birthday: 3.12.2011

Breeder: Árkosligeti Kócos (Budapest, Hungary)

Height: 42 cm

Weight: 9kg

Nickname: Zin, Ziki, Zinka pinka, Zi

About: Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer.

Media