Ares Impossibile Bello

Birthday: 13.3.2009

Breeder: Impossibile bello (Zrenjanin, Serbia)

Height: 41,5cm

Weight: 8kg

Nickname: Ares, Aki, Ak-bedak

About: Dolor donec sagittis sapien. Ante aptent feugiat adipisicing. Duis interdum sed arcu et nullam eu accumsan nam gravida vulputate sed. Dolor urna integer consectetuer.

Media